PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 030
ocen
7,6 10 1 151030
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

nie jest to wybitne kino ktore daje do myslenia, ale film ma taki subtelny klimat ze swietnie sie go
oglada, pozostawia takie mile uczucie na dlugo po obejrzeniu, ja plakalam z nerwow 2x - a
ostatnio to dosc rzaadkie, bo zazwyczaj filmy przerywam, piluje paznokcie, etc. ten obraz naprawde
wbil mnie w fotel i wywolal katharsis uczuciowe :) Dla mnie po prostu swietny :)

ocenił(a) film na 5
lonely_stoner

Dla mnie także .

lonely_stoner

moj ukochany film

ocenił(a) film na 9
lonely_stoner

jak ten film nie daje do myślenia to nie wiem jaki daje...

ocenił(a) film na 9
lonely_stoner

"nie jest to wybitne kino ktore daje do myslenia" -czytasz czasem to co piszesz?

ocenił(a) film na 9
DemiaN

ba, nawet staram sie przemyslec co napisac zanim to wstukam na klawiature, dla mnie ten film byl calkiem niezly, ale jego niezwyklosc opiera sie glownie na klimacie a nie jakiejs glebi - czy ogolnie jakis kontrowersyjnych tematach ktore porusza. Moze pare lat temu to bylo rzeczywiscie cos co daje do myslenia. Wystarczy byle gdzie sie ruszyc w swiat gdzie mieszaja sie nacje, kultury, rasy i wyznania i wszedzie dzis jest wlasciwie podobnie.

ocenił(a) film na 9
lonely_stoner

"nie jest to wybitne kino ktore daje do myslenia" -kino które porusza znane i nie znane tematy prawie zawsze jest skierowane tak by dało nam do myślenia ma nam ukazać problem w taki sposób by wpłynął on na nas pozytywnie,byśmy wynieśli z niego jakieś lekcje, byśmy zaczęli być lepszymi ludźmi.Jak można uznać kino wartościowe kinem nie dającym do myślenia tym bardziej że w Polsce nie spotykamy się tak często z rasizmem gdyż kto by chciał tutaj mieszkać,dlatego warto zapoznać się z tym problem który sprawił i sprawia wiele krzywdy ludziom najlepszy przykład to wojna światowa nienawiść doprowadziła nas prawie do upadku.

ocenił(a) film na 9
DemiaN

hm, nie mieszkam w Polsce, oceniam film z innej perspektywy widocznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones