PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107996}
7,6 151 025
ocen
7,6 10 1 151025
6,7 33
oceny krytyków
Miasto gniewu
powrót do forum filmu Miasto gniewu

Infantylny

ocenił(a) film na 5

Jakoś nie jarają mnie takie baśniowe klimaty w tego typu filmach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
HRA

Piszesz o reżyserze?

ocenił(a) film na 5
Zakrza

podzielam, film średni..

ocenił(a) film na 9
Zakrza

Widać jesteś wychuchanym dzieckiem którego prawdziwe realia życia jeszcze nie dotknęły, czego poniekąd można Ci pozazdrościć.

ocenił(a) film na 5
Justyna0810

Taaa, realia życia są takie, że jak ktoś jest niedobry dla służących to spadnie ze schodów, a jak jest murzynem kradnącym samochody to albo odkupi swoją winę albo zginie.

Albo to ironia, albo odpowiadasz na zły post albo cierpisz na jakąś poważną chorobę psychiczną.

ocenił(a) film na 9
Zakrza

Widzę że dyskusja z Tobą nie ma sensu bo nie mam ochoty czytać jak wylewasz swoją żółć.
A po twoich ocenionych filmach łudziłam się mimo wszystko na jakąś sensowną dyskusję.

ocenił(a) film na 5
Justyna0810

Sama prowokujesz, a później się wywyższasz.

ocenił(a) film na 10
Zakrza

hah gosciowka sobie wysnila ze takie sa realia, pewnie zyje w swoim swiecie i na ulicy nic nie dostrzega

użytkownik usunięty
Zakrza

Zacznijmy od tego, że takie filmy w ogóle nie powinny być baśniowe bo robi się wtedy autoparodia ;)

ocenił(a) film na 5

No tak. Ale murzyni byli niedobrzy i jeden zginął, a drugi odkupił swe winy ratując żółtków. Policjant odkupił winy ratując kobietę, którą wcześniej molestował. Sandra, która była niedobra dla służącej spadła ze schodów. Azjata handlujący imigrantami również uległe wypadkowi.

Każdy zły albo odkupił swe winy, albo spotkało go coś złego. Nie trzeba być szczególnie uważnym i inteligentnym, żeby to zauważyć.

użytkownik usunięty
Zakrza

Czyli bardziej pasuje tu określenie bajka z morałem? :P

Film w sumie słabo pamiętam, ale jego wygrana na Oscarach to były naprawdę niezłe jaja.

ocenił(a) film na 5

W zasadzie to nie wiem czy można tu jakiś morał wynieść. Że dobrych ludzi spotykają dobre rzeczy? Raczej marna to nauka, bo ze światem rzeczywistym nie ma nic wspólnego. Bardziej jest to coś w stylu, że zła czarownica zostaje pokonana, a wszyscy żyją długo i szczęśliwie.

ocenił(a) film na 10
Zakrza

to jest taka chyba amerykanska podroba amores perros , przynajmiej tak teraz mi sie skojarzylo

ocenił(a) film na 9
Zakrza

W tym samym roku "Million Dollar Baby" otrzymał 4 oskary. Pewnie dla niektórych też to była baśniowa bajka z morałem...

ocenił(a) film na 5
Zakrza

nudy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones