filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ars Independent
2014
http://www.arsindependent.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Ars Independent
Data wręczenia nagród:
28 września
Miejsca:
Katowice
Festiwal odbył się w dniach 23-28 września 2014r.
Czarny Koń
Najlepszy film festiwalu
wygrane
Huba
(2013)
Wilhelm Sasnal
,
Anna Sasnal
Bohaterami filmu są stary, chory mężczyzna i młoda kobieta z dzieckiem. Obserwacji podlega ich monotonna codzienność i proces ich życiowej degradacji.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Drzewo
(2014)
Sonja Prosenc
Jest, jak jest
(2012)
Fernando Lavanderos Montero
Klasa specjalna
(2014)
Ivan I. Tverdovskiy
Młody poeta
(2014)
Damien Manivel
Po życiu
(2014)
Virág Zomborácz
Skuszeni
(2013)
Mariano Blanco
Konkurs Animacji
Najlepszy film animowany
wygrane
Ziegenort
(2013)
Tomasz Popakul
Ojciec uczy syna zawodu rybaka.
Udział w konkursie
nominacje
Carn
(2012)
Jeff Le Bars
Castillo i zębacz
(2014)
Pedro Harres
Diabeł i Baba
(2013)
Michał Barylski
Do serca twego
(2013)
Ewa Borysewicz
Drag me: An Urban Music Tale
(2013)
Nikos Kellis
Frytki
(2013)
Balder Westein
Kangury nie skaczą w tył
(2014)
Rafael Mayrhofer
Kołysanka konopna
(2013)
Sylwia Kubus
Krew Jednorożca
(2013)
Alberto Vázquez
Lato 2014
(2014)
Wojciech Sobczyk
Łapy, łapy, zmieńcie się w łopaty!
(2012)
Lei Lei
Łaźnia
(2013)
Tomasz Ducki
Nazywam się Tom Moody
(2012)
Ainslie Henderson
Pająk i muchy
(2013)
Tessa Moult-Milewska
Pandy
(2012)
Matúš Vizár
Ptaszysko
(2013)
Paulina Wyrt
Rabbitland
(2012)
Nikola Majdak
,
Ana Nedeljkovic
Recycled
(2012)
Thomas Sauvin
,
Lei Lei
Rozmowa
(2014)
Mikkel Okholm
Safari Heat
(2013)
Antti Laakso
,
Simo Ruotsalainen
Szwaczka
(2012)
Woo Jin
Trzecie oko
(2014)
Jerome Perrillat-Collomb
Włóczęga
(2012)
Sophie Racine
Wybuchli
(2013)
Matthew Stephenson
Z radością i szczęściem
(2013)
Jeanne Boukraa
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Królik i Jeleń
(2012)
Péter Vácz
Śnieg
(2013)
Ivana Šebestová
Wilk w drzewie
(2012)
Jiaxing Lin
Nagroda Jury Studenckiego
Zdobywca
wygrane
Młody poeta
(2014)
Damien Manivel
Podkowa Publiczności
Najlepszy film w konkursie głównym
wygrane
Klasa specjalna
(2014)
Ivan I. Tverdovskiy
Najlepszy film animowany
wygrane
Królik i Jeleń
(2012)
Péter Vácz
Przyjaźń Królika i Jelenia zostaje wystawiona na próbę, gdy jeden z nich zaczyna szukać sposobu, by przedostać się do trójwymiarowego świata.
newsy
zobacz wszystkie
Ujarzmić Czarnego Konia. Ruszył Ars Independent Festival 2014
Wyróżnieni w roku 2014
Królik i Jeleń
(
2/2
)
Klasa specjalna
(
1/2
)
Młody poeta
(
1/2
)
Ziegenort
(
1/1
)
Śnieg
(
1/1
)
Huba
(
1/1
)
Wilk w drzewie
(
1/1
)
Nazywam się Tom Moody
(
0/1
)
Rabbitland
(
0/1
)
Do serca twego
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.