filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Ale Kino
2009
http://alekino.com
MFF Młodego Widza Ale Kino!
Data wręczenia nagród:
6 grudnia
Złote Koziołki
Najlepszy film aktorski dla młodzieży
wygrane
Wypadki chodzą po ludziach
(2009)
Andrew Lancaster
Najlepszy film aktorski dla dzieci
wygrane
To nie ja, przysięgam!
(2008)
Philippe Falardeau
Dziesięcioletni Léon przeżywa trudny okres po tym, jak jego matka opuszcza rodzinny dom i udaje się do Grecji.
Najlepszy film animowany dla dzieci
wygrane
Najstraszliwsze zwierzę
(2008)
Udział w konkursie filmów aktorskich
nominacje
Byłem tu
(2008)
René Vilbre
Człowiek, który pokochał Yngvego
(2008)
Stian Kristiansen
Darek
(2008)
Jonas Matzow Gulbrandsen
Farma Afrodyty
(2008)
Adam Strange
Jade
(2009)
Daniel Elliott
Magiczne drzewo
(2008)
Andrzej Maleszka
Mama
(2008)
Andy Muschietti
O Boże!
(2008)
Anne Sewitsky
Pieśń weselna
(2008)
Karin Albou
Podróż Teo
(2008)
Walter Doehner
S.O.S. - Niespokojne lato
(2008)
Arne Lindtner Næss
Stella
(2008)
Sylvie Verheyde
Świnki
(2009)
Robert Gliński
Tajemnica dziewczyny znad jeziora
(2009)
Lucía Puenzo
Tęczowa skóra
(2008)
Anna Kasten
W zwierciadle niejasno
(2008)
Jesper W. Nielsen
Żaby i ropuchy
(2009)
Simone van Dusseldorp
Życie Hayat
(2008)
Reha Erdem
Wyróżnienie Specjalne
Zdobywca - Jury międzynarodowego
wygrane
Na ryby
(2008)
Chris Jones
Marcin - Jury Młodych
Najlepszy film dla młodzieży
wygrane
Przypadek zająca
(2009)
Jakub Wroński
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Życie Hayat
(2008)
Reha Erdem
Marcinek - Nagroda Jury Dziecięcego
Najlepszy film dla dzieci
wygrane
To nie ja, przysięgam!
(2008)
Philippe Falardeau
Dziesięcioletni Léon przeżywa trudny okres po tym, jak jego matka opuszcza rodzinny dom i udaje się do Grecji.
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Blask tęczy
(2009)
Vic Sarin
Nieśmiały ośmiolatek zostaje adoptowany przez optymistkę, której mąż nie jest zachwycony wyborem żony.
Wyróżnienie specjalne II
wygrane
W zwierciadle niejasno
(2008)
Jesper W. Nielsen
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Trzynastoletnia Cecilie cierpi na raka i spędza większość czasu w łóżku.
Nagroda Specjalna
Nagroda Międzynarodowego Centrum Filmów dla Dzieci i Młodzieży (CIFEJ)
wygrane
Podróż Teo
(2008)
Walter Doehner
Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich
wygrane
Świnki
(2009)
Robert Gliński
Aby zdobyć pieniądze i zaimponować dziewczynie, nastoletni Tomek zaczyna umawiać się ze starszymi mężczyznami.
Wyróżnieni w roku 2009
To nie ja, przysięgam!
(
2/2
)
W zwierciadle niejasno
(
1/2
)
Świnki
(
1/2
)
Życie Hayat
(
1/2
)
Podróż Teo
(
1/2
)
Blask tęczy
(
1/1
)
Wypadki chodzą po ludziach
(
1/1
)
Na ryby
(
1/1
)
Najstraszliwsze zwierzę
(
1/1
)
Przypadek zająca
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.